24 maja, 2024
OSTATNIO!
20 listopada, 2019

Catering na specjalne okazje

Autor 0 1192 Views

Szykuje się ważne wydarzenie w rodzinie? A może w planie jest wyjątkowo huczne w tym roku świętowanie urodzin? Zbliżają się święta, rocznica, jubileusz, zjazd rodzinny… okazji do ucztowania jest sporo. Nie każdy poradzi sobie z przygotowaniem posiłków na tak wiele wydarzeń i dla tylu gości. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi profesjonalny catering. Doświadczona firma cateringowa przygotuje dla nas dania na każdą z okazji i zgodnie z naszymi zapotrzebowaniami.

 

Wesele do białego rana i bal na sto par – udana zabawa z cateringiem 

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Para młoda chce poczuć się w tym czasie wyjątkowo, jak w bajce. Jednocześnie pragnie, by wszyscy goście mieli dobre wspomnienia związane z tym momentem. I dlatego chcąc zadbać o wszystkich zebranych najlepiej jak się da, warto skorzystać z usług profesjonalistów. 

Catering na wesele obejmuje kompleksowe menu, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Znajdą się tam między innymi obiady domowe, zupy, sałatki, kolacje na ciepło i desery. Nie może zabraknąć również napojów. Jeśli pojawi się taki pomysł, można zażyczyć sobie dodatkowe atrakcje,  jak choćby czekoladową fontannę lub stół z regionalnymi przysmakami. Pracownicy dobrej firmy cateringowej, już na etapie organizacji wesela zapytają, na jak dużą liczbę gości przewidziana jest organizowana impreza. Na tej podstawie dokładnie dopasują liczbę posiłków, a tego konkretnego dnia przywiozą w wybrane miejsce, o właściwej porze. Dania będą już gotowe, podane w odpowiedniej formie, będą miały też właściwą temperaturę. Nie będzie więc ryzyka, że goście dostaną zimny rosół. Catering na dowóz sprawdza się także przy innych rodzinnych spotkaniach, jak chrzciny i komunie.

Catering nie tylko na skoczne imprezy

Posiłki na dowóz to również dobre rozwiązanie w przypadku wydarzeń i sytuacji, gdy nie mamy głowy do gotowania i szykowania dań. Takim przykładem jest catering na konsolacje. Profesjonalna obsługa dostosuje się do okoliczności, również pod kątem zastawy, ale i oprawy całego spotkania. 

Firma cateringowa przygotuje jedzenie dla wszystkich gości. Tym bardziej, że często są to osoby przyjezdne, z różnych zakątków kraju, a nawet i świata. Nie mogą więc głodni ruszyć w dalszą podróż. Na tego typu wydarzenia często zamawiany jest dwudaniowy obiad z deserem. Fakt, że firma dojeżdża do konkretnie wybranego przez nas miejsca, jest dodatkowym atutem. Można więc spokojnie spędzić również te niełatwe dla nas chwile w domowym zaciszu, jednocześnie mając pewność, że nasi goście będą mieć zapewniony ciepły posiłek.

Catering na ważne wydarzenia firmowe

Z jedzenia na dowóz chętnie korzystają również przedsiębiorstwa. I to nie tylko w przypadku codziennych posiłków dla pracowników. Niewiele firm jest w stanie przygotować dania we własnym zakresie na wyjątkowe okazje. Możemy do nich zaliczyć bankiety, uroczyste gale, otwarcie nowej siedziby budynku, konferencje i spotkania na międzynarodowym szczeblu. Catering do firm specjalizuje się w takich właśnie wydarzeniach. Bazując na doświadczeniu, orientuje się, jakie potrawy sprawdzą się w tym przypadku najlepiej, jak odpowiednio podać je gościom, ale i jaką oprawę do tego przygotować. Tym bardziej, że są to sytuacje, na których może być obecnych nawet i kilkaset osób. Przygotowanie tak dużej liczby dań to zadanie, z którym sobie poradzi profesjonalna i doświadczona firma cateringowa.

Posiłki dopasowane do potrzeb klienta zapewni polecana firma cateringowa

Bez względu na to, jaka będzie okazja do tego, by zamówić catering na dowóz, profesjonalna firma weźmie pod uwagę wszystkie sugestie swoich klientów. To oznacza, że uwzględni zgłoszone alergie i nietolerancje poszczególnych produktów, ale też preferencje smakowe gości, którzy mają się pojawić na danym wydarzeniu. Wszystkim przecież zależy, żeby wyszli stamtąd zadowoleni. Dlatego można wybierać w szerokiej ofercie menu. Można tam znaleźć kanapeczki, sałatki na imprezę, ale też obiady tradycyjne czy dania kuchni wegetariańskiej. Dla wielu osób okazją specjalną są święta, bo to jeden z niewielu momentów w roku, kiedy mogą się spotkać w większym rodzinnym gronie. Catering na święta pozwoli nacieszyć się tym czasem wśród najbliższych, bez wielogodzinnego stania w kuchni czy w sklepowych kolejkach.

Źródło: Masters Catering – catering w Warszawie