Październik 20, 2019

Artykuły w kategorii - Biznes

Jak skutecznie sprzedawać na Allegro?

by by Paź 8, 2019 0

Allegro to najbardziej popularna w Polsce platforma sprzedażowa, gdzie codzienne zakupy robi kilka milionów internautów. To właśnie od Allegro swoją przygodę z handlem wysyłkowym zaczynają debiutujący przedsiębiorcy, którzy nie mają jeszcze własnych sklepów internetowych. Jest to miejsce z ogromnym potencjałem sprzedażowym jednak, aby odnotowywać tu regularne zyski trzeba przestrzegać kilku zasad.

Od czego zacząć sprzedaż…

Czytaj więcej

Jaki biznes dla młodej mamy?

by by Paź 8, 2019 0

Wiele młodych mam marzy o tym, aby móc pogodzić wychowywanie małego dziecka z pracą zawodową. Często młode kobiety nie mają możliwości kontynuowania swojej dotychczasowej pracy na etacie i wtedy z pomocą przychodzi im praca zdalna.

Praca zdalna dla młodych mam

Praca zdalna to rodzaj aktywności zawodowej, który świadczony jest w domu, bez konieczności przychodzenia do biura….

Czytaj więcej

Prowadzisz biznes, w którym możliwe jest zdalne wykonywanie zleceń?

by by Paź 8, 2019 0

Zarejestruj się na platformie UpWork i pozyskaj klientów z całego globu!

Polska gospodarka w ostatnich latach rozkwitła na niespotykaną wcześniej skalę, a wiele firm — zarówno małych, średnich, jak i większych — odnosi liczne sukcesy. Większość z nich musi polegać na krajowych klientach, jednak jest wiele rodzajów działalności, która pozwala na zdalne wykonywanie zleceń —…

Czytaj więcej

HDS-y szosowe versus HDS-y terenowe – które wynająć

by by Wrz 20, 2019 0

Transport to jeden z bardzo istotnych elementów całej inwestycji. To od niego zależy, czy wszystkie elementy dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie, czy będą odpowiednio zabezpieczone i czy dojadą na czas. W przypadku budowy czy remontu nie wystarczy zdać się na zwykły samochód osobowy – zwyczajnie nie będzie w stanie pomieścić wszystkich materiałów i…

Czytaj więcej

Systemy uzdatniania sprężonego powietrza

by by Wrz 20, 2019 0

Systemy uzdatniania sprężonego powietrza są bardzo istotne. Należy zwrócić uwagę, że pełnią one bardzo ważną rolę wpływając na trwałość oraz niezawodność instalacji służącej do wytwarzania i generowania sprężonego powietrza, jak również na świadczenie najwyższej jakości usług.

Dlaczego uzdatnianie jest konieczne w przypadku produkcji sprężonego powietrza?

Uzdatnianie sprężonego powietrza jest konieczne, ponieważ 1 metr sześcienny…

Czytaj więcej

Transport samochodowy i transport kolejowy – czy warto je łączyć

by by Wrz 20, 2019 0

Współczesny transport musi odpowiadać na wysokie wymagania klientów. Optymalizacja kosztów i czasu podróży oraz poziom bezpieczeństwa przewożonych towarów stają się czołowymi problemami, z którymi muszą zmierzyć się dzisiejsi przedsiębiorcy. Czy rozwiązaniem jest transport multimodalny łączący różne rodzaje transportu – np. kolejowy i samochodowy?

Transport samochodowy jest najpopularniejszym rodzajem transportu. Ma on…

Czytaj więcej